Pārvietojamā slaukšanas iekārta VS

Ražotājs: SIA ''ARMIKS''
Produkta kods: VSP
Svars:42.00kg
Izmērs: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm
Ļoti komfortabla pārvietojamā slaukšanas iekārta, un viegla lietošanā. Darbojas no 220V. Pie vajadzības var sakomplektēt dažādas versijas, kannas tips alumīnijs, nerūsējošais tērauds vai caurspīdīgs armēts pvc (standarta aprīkojumā armēts PVC). Visiem aparātiem var piekomplektēt otru ķekaru ta paredzēta vieta standarta aprīkojumā, papildus ķekars ar pulsatoru un turētāju 100.00 euro ar pvn.
Kannas tips: Caurspīdīga armēts PVC
Tilpums: 30L
Vāks PVC caurspīdīgs: Ar vienu izeju
Pulsators: Divtaktu 60/40
Slaukšanas ķekars: 1.komplekts
Stobriņi: PVC ar metāla atsvariem (vai nerusējošā tērauda)
Pupu gumijas: Silikons 22mm
Kolektors PVC: 250ml
Salmu filtri: 4.gab
Vakuumsūknis
Tips: Sausais
Elektromtors - 0.55kw
Pieslēgums -220V
Apgriezieni: 1400rpm
Ražība: 240l/min
Vakuuma regulātors: Metāla
Diapazons: 0.35-0.70 kpa
Slaukšanas jauda
Uz 1 dzīvnieku: 5-6 minūtes
Standarta garantija visām precēm ir 1-2.gadi , garantija tiek izvērtēta katram klientam individuāli. Garantijas termiņš ir atkarīgs no tā, kas veic preces uzstādīšanu klients vai SIA ''ARMIKS''.
Piegāde tiek aprēķināta katram individuāli , piegādes izmaksas ir atkarīgas no attāluma līdz saimniecībai. Piegāde tiek aprēķināta no SIA ''ARMIKS'', adress Krustpils nov., Kūku pag., "Osīši", LV-5222
Uzstādīšanas izmaksas katram klientam tiek aprēķinātas individuāli. Izmaksas ir atkarīgas no tā , kas veic piegādi , ja piegādi veic SIA ''ARMIKS'' , tad netiek rēķinātas transporta izmaksas. Darbs un papildus materiāli tiek rēķināti pēc fakta.
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…