Jaunumi

21
Aprīlis
2020

Dzīvniek labturība - Gaisma.

Dzīvniek labturība - Gaisma.
Katrs kārtīgs saimnieks , kas nodarbojas piena lopkopību, apzinās to ka dzīvnieku labturība ir ļoti svarīga to produktivitātei.
Ir ļoti daudz faktoru, kas to ietekmē, bet šodien vēlamies jums pastāstīt par gaismu. Informatīvais raksts tapis kopā ar mūsu sadarbības partneriem Agriled.

Categories: Jaunumi, Jaunākās tehnoloģijas

18
Marts
2020

Paziņojums !!!

Paziņojums !!!
Cienījamie klienti!

Mēs strādājam un nepieciešamības gadījumā .turpināsim sniegt Jums servisa pakalpojumus

Ņemot vērā šī brīža situāciju, mēs ievērojam valsts noteiktās vadlīnijas un kontrolējam drošības pasākumus mūsu uzņēmumā.
• Lai izvairītos no fiziska kontakta, mūsu darbinieki veicot servisu vai piegādājot preci, turpmāk neprasīs klientiem parakstīt piegādes dokumentus.
• Mūsu servisa darbinieki un tirdzniecības pārstāvji tiek nodrošināti ar dezinfekcijas līdzekļiem un cimdiem.
• Mūsu servisa darbinieki un tirdzniecības pārstāvji regulāri mazgā un dezinficē rokas.
• Mūsu servisa darbinieki un tirdzniecības pārstāvji cenšas izvairīties no fiziska kontakta un ievērot distanci.
• Pašreiz mums ir pieejamas rezerves daļas un citas preces, taču šī brīža situācija pasaulē var ietekmēt
piegādes, tādēļ aicinām veikt pasūtījumus laicīgi.
• Pasūtītās preces piegādi veicam bez maksas.
• Esam pieejami klātienē – Osīši, Kūku pag., Krustpils nov., bet kā alternatīvu piedāvājam saziņu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
servisa vadītājs Gatis t.26667159
tirdzniecība Germans t.29775133


Būsim atbildīgi, lai visiem stipra veselība!

Categories: Jaunumi

17
Decembris
2019

GEA MixFeeder ar WIC sistēmuIzbaudiet precīzas barošana priekšrocības un optimizētu barošanas vadību!

Ļaujiet jaunākajām tehnoloģijām no GEA, daļu sava darba padarīt vieglāku: automatizētā barošanas sistēma GEA MixFeeder ar WIC vadību izdalīs jūsu dzīvniekiem svaigi sajauktas, precīzi izmērītas devas visu diennakti. Tas dod iespēju katrai govij izmantot pilnu potenciālu, un dod vairāk laika jums, lai pārvaldītu dzīvniekus un darbībām ārpus fermas.

Plānojiet labāko barības maisījumu saviem dzīvniekiem

Neatkarīgi no tā, vai jums ir govis ar augstu izslaukumu, vai bez laktācijas, teļi vai buļļi, programmatūra MixFeeder WIC ļauj jums iestatiet katras grupas sastāvdaļas un apjomus, plānojiet barošanas biežumu tieši no datora. Tātad katra grupa saņem precīzi pielāgotu maisījumu, kas nepieciešams.

Veselīgāki dzīvnieki rada veiksmīgu un ienesīgu biznesu

Precīzi izmērot devas, kas tiek izdalītas ar jūsu iestatīto intervālu visas dienas garumā uztur dzīvniekus aktīvus un palīdz viņiem iegūt maksimālu labumu no barības. Tas uzlabo viņu vispārējo stāvokli, veselību, kas savukārt samazina ārstēšanas izmaksas, palielina piena izslaukumu un piena kvalitāti!

Visa nepieciešamā informācija neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas

Viss darbojas automātiski, WIC programmatūra (pieejama caur datoru, planšetdatoru vai viedtālruni) nodrošina jūs ar, visu nepieciešamo informāciju attālināti. Lai arī, kur jūs būtu. Jūs iegūstat vairāk brīva laika. Ko varat veltīt citiem darbiem.

Categories: Jaunumi, Jaunākās tehnoloģijas

25
Augusts
2019

Automātiskais barības piestumšanas robots SRone

Automātiskais barības piestumšanas robots SRone
Vairāk netērējiet savu laiku , manuālai barības piestumšanai dzīvniekiem!

Intelektuālā tehnoloģija ir pievilcīga, it īpaši, ja tā vienkāršo darbu un ietaupa dārgo laiku. GEA Frone ir pilnībā automatizēts barības piestūmējs, kas piestumj barību tuvāk barības galda nožogojumam, jūsu iestatītajā laikā un atbilstoši jūsu iestatītajiem maršrutiem. Tas nodrošina to, ka jūsu govīm visu diennakti būs pieejama svaiga, augstas kvalitātes barība - arī dzīvniekiem ar mazu izslaukumu.

Precīzi procesi nodrošina optimālu barības izmantošanu

GEA FRone apvieno izmēģinātas un pārbaudītas tehnoloģijas ar maksimālu precizitāti un uzticamību. Regulāra barības virzīšana uz priekšu nodrošina, ka jūsu dzīvnieki gūs maksimālu labumu no jūsu piedāvātās barības – kā arī patīkami izmaksu ietaupījumi jūsu biznesam

Categories: Jaunumi, Jaunākās tehnoloģijas

20
Augusts
2019

Srone automatizēts kūtsmēslu tīrīšanas robots

Srone automatizēts kūtsmēslu tīrīšanas robots
GEA Srone ir automatizēts kūtsmēslu tīrīšanas robots, kas regulāri iztīra ejas, pieejas arī ar automātisku grīdas skalošanas funkciju. SRone un SRone + ir robotizēts kūtsmēslu skrēperis, kas īpaši paredzēts spraugu (redeļu) grīdu tīrīšanai. Viņš nenogurstoši pārvietojas un tīra, viegli šķērso garās ejas un savienojošos tiltus, ieskaitot stūrus un malas, atbrīvojot virsmas no kūtsmēsliem. Tā kā ir samazināta infekciozas infekcijas iespējamība, tiek novērstas nagu slimības un mastīts - tas viss palīdz uzturēt dzīvnieku veselību

Categories: Jaunumi, Jaunākās tehnoloģijas

19
Augusts
2019

Apollo sistēma

Automātiskā dezinfekcijas sistēma apollo

Apollo sistēma
Pierasts, ka visas automātiskās slaukšanas iekārtas ir aprīkotas ar automātisko slaukšanas stobriņu un govju pupu dezinfekcijas iekārtām. Tas ir pašsaprotami, jo cilvēka klātbūtne šādām iekārtām pārsvarā ir traucējoša un nevēlama – tātad dezinfekciju veic automātika. Konvencionālajām slaukšanas iekārtām automātiskā dezinfekcijas iekārta vēl joprojām tiek uzskatīta par ekskluzīvu investīciju.

Categories: Jaunumi, Jaunākās tehnoloģijas

19
Augusts
2019

Armiks weblapa

Armiks weblapa
Armiks weblapa pilveidošanas stadijā. Uz doto momentu tiek pilvneidots katalogs un ir pieejamas tikai dažas kategorijas, produktu, iekārtu un aprīkojuma apjoms ir milzīgs un lielāka daļa informācijas ir jātulko uz Latviešu valodu. Katru nedēļu tiek pievienotas jaunas sadaļas un informācija par produktiem. Nākotnē būs pieejams arī virtuālais grozs , kurā ērti varēs salikt jums intresējošās preces un veikt pasūtijumi. Uz doto momentu informācija par jums intresējošiem produktiem kā arī pasūtīšana ir pieejama caur epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , kā arī pa telefonu 29775133

Jūsu vēlmes, mūsu iespējas

Esat arī laipni gaidīti mūsu jaunatvērtajā ražotnē , ofisā

Categories: Jaunumi, ArmiksWeb

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…