SIA ''ARMIKS'' , ir oficiālais šo kompāniju pārstāvis.

 

GEA farm technologies, jeb kā agrāk pazistāms Westfalia surge, ir viens no pasaules vadošajiem integrēto slaukšanas risinājumu ražotājiem un piegādātājiem. No mazākās spaiņu slaukšanas iekārtas līdz dažādām slaukšanas zālēm, sākot ar automatizētām slaukšanas sistēmām, piemēram, novatorisko R9500 slaukšanas robotu, līdz pirmajam pastāvīgajam pilnībā automātiskajam slaukšanas karuselim DairyProQ, GEA nodrošinām aprīkojumu, kas atbilst jebkuram ganāmpulka izmēram un piena ražotāju vajadzībām. GEA nesalīdzināmo slaukšanas portfeli papildina virkne higiēnas produktu, lai nodrošinātu gludu vidi govīm un augstāko piena kvalitāti. Visi komponenti ir izstrādāti tā, lai tie būtu draudzīgi dzīvniekiem un garantētu optimālu ražu. GEA slaukšanas tehnoloģijas pieredze ir daļa no kopējiem risinājumiem, kas palīdz lauksaimniekiem efektīvi un ilgtspējīgi pārvaldīt savus uzņēmumus.

Kerbl ir Vācija dislocēta un dibināta kompānija, kas lauksaimniekiem piedāvā un ražo ļoti plašu produktu spektru 

Farmtec ir Čehu kompānija, kas ražo Liellopu audzēšanas, slaukšanas, cūku audzēšanas, mājputnu audzēšanas,aitu un kazu audzēšanas, kūtsmēslu uzglabāšanas,  biogāzes stacijas.

 

Easyfix ir Īru kompānija, kas ražo aprīkojumu dzīvnieku labturībai no plastmas un gumijas, govju guļvietas , barības galdi, dāžādu veidu paklājus priekš govju guļvietām, redeļu grīdām.

Enka ir SIA ''ARMIKS'', sadarbības partneris , kas pēc mūsu izstrādātiem risinājumiem ražo parvietojamās slaukšanas iekārtas, vakuuma iekārtas un citus produktus. Priekš Baltijas un Eiropas tirgus. 

 

 

Pin It