20
Augusts
2019

Srone automatizēts kūtsmēslu tīrīšanas robots

GEA Srone ir automatizēts kūtsmēslu tīrīšanas robots, kas regulāri iztīra ejas, pieejas arī ar automātisku grīdas skalošanas funkciju. SRone un SRone + ir robotizēts kūtsmēslu skrēperis, kas īpaši paredzēts spraugu (redeļu) grīdu tīrīšanai. Viņš nenogurstoši pārvietojas un tīra, viegli šķērso garās ejas un savienojošos tiltus, ieskaitot stūrus un malas, atbrīvojot virsmas no kūtsmēsliem. Tā kā ir samazināta infekciozas infekcijas iespējamība, tiek novērstas nagu slimības un mastīts - tas viss palīdz uzturēt dzīvnieku veselību
Acīmredzamas priekšrocības

- Visās spraugu (redeļu) ejās ir optimizēta higiēna.
- Veselīgi nagi, laba dzīvnieku veselība = samazinātas ārstēšanas izmaksas
- Ļoti augsta veiktspēja attīra stūrus, malas un krustojumus
- Var transportēt līdz 100 kg smagu masu, aprīkotas ar iebūvētu drošības slēdzi


Klusa dzīvniekiem draudzīga kustība

SRone un SRone + klusi darbojas starp dzīvniekiem, neradot viņiem bažas. Gluži pretēji, govis jau pašā sākumā to uzskata par pašsaprotamu. Plakansun kompakts, SRone vienmērīgi darbojas zem vērtnēm un veic savu darbu bez nepieciešamības kontrolēt. Drošības slēdzis ir konfigurēts dzīvniekiem draudzīgam darba režīmam. Tiklīdz spiediens kļūst pārmērīgs, robots pārstāj virzīties uz priekšu un sāk manevrēt, lai apietu šķērsli, kas izslēdz jebkādu iespēju traumēt dzīvniekus.

SRone un SRone + nodrošina labu higiēnas līmeni kūti, automātiski notīrot spraugu (redeļu) grīdas. Uzturot maksimālu higiēnas līmeni, veselīgi dzīvnieki ražo vairāk piena par viszemākajām izmaksām!


Idēals un tīrs risinājums jebkuras kūts izmēram - izvēlieties sev piemērotāko

SRone ar sānu kustības kontroli var iztīrīt līdz 8000 kvadrātmetriem spraugu (redeļu) grīdu dienā, padarot to par optimālu risinājumu. Lielām govju ganāmplatēm līdz 12 000 kvadrātmetriem ar spraugu (redeļu) grīdām ikdienas tīrīšanai vai sarežģītāku individuālu maršrutu izstrādei, ideāla izvēle ir SRone + ar daudzfunkcionālu vadības tehnoloģiju uzticamai un inteliģentai higiēnas kontrolei.

Tehniskie parametri:

- Maneverētspējīgs: 80cm plats, 55cm augsts, spēj pilnībā apgriezties 2 metros.
- Liela pašmasa: 500kg kopējais svars nodrošina pārliecinošu saķeri ar grīdas virsmu.
- Augsta veiktspēja: 100 kg vilces spēks kopā ar darba platumu no 1,4m līdz 2,0m.
- Inteliģenta tehnoloģija: spēja atpazīt šķēršļus un tos apbraukt.
- Augsta efektivitāte: 19h mēslu stumšana, 5h uzlāde.
Srone automatizēts kūtsmēslu tīrīšanas robots

Categories: Jaunumi, Jaunākās tehnoloģijas

Atstājiet savu komentāru

Jūs komentējat kā viesis.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…