V1200 - vakuumsūknis

Ražotājs: SIA ''ARMIKS''
Produkta kods: V1200
Svars:50.00kg
Izmērs: 100.00cm x 30.00cm x 100.00cm
Tehniskie parametri Tips: Eļļas Ražība: 1200L/min Apgriezieni: 1400rpm Pieslēgums: 3 Fāzes Jauda: 3kw Siksnu skaits: 2 Aizsargrežģis siksnām : Ir Vakuuma tvertne cinkota ar caurspīdīgu lūku Vakuuma tvertne aprīkota ar drošības vārstu. Lāpstiņu tips: AE2 šķiedra Šim komplektam dāvānā nāk vakuuma regulātors un vadības kaste !!!
Standarta garantija visām precēm ir 1-2.gadi , garantija tiek izvērtēta katram klientam individuāli. Garantijas termiņš ir atkarīgs no tā, kas veic preces uzstādīšanu klients vai SIA ''ARMIKS''.
Piegāde tiek aprēķināta katram individuāli , piegādes izmaksas ir atkarīgas no attāluma līdz saimniecībai. Piegāde tiek aprēķināta no SIA ''ARMIKS'', adress Krustpils nov., Kūku pag., "Osīši", LV-5222
Uzstādīšanas izmaksas katram klientam tiek aprēķinātas individuāli. Izmaksas ir atkarīgas no tā , kas veic piegādi , ja piegādi veic SIA ''ARMIKS'' , tad netiek rēķinātas transporta izmaksas. Darbs un papildus materiāli tiek rēķināti pēc fakta.
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…