GEA Farm Technologies

GEA Farm Technologies
Parādīt:
Grupēt pēc:
CalfHouse PE UV+

Augsta stabilitāte un izturība ir nodrošināta, jo tā ir izgatavota no augstas kvalitātes triecienizturīga HDPE plastmasas ar integrētiem UV stabilizatoriem.

CircotopSFM (skābe)

Skābs, šķidrs mazgāšanas līdzeklis slaukšanas un piena dzesēšanas sistēmām. Profesionāli notīra piena proteīnus un kaļķa aplikumus. CircoTop SFM attaisno visaugstākās cerības, izšķīdina visnoturīgākās minerālvielu nogulsnes pat cietajā ūdenī.

CircotopAFM(Sārms)

Sārmains, šķidrs hloru saturošs koncentrēts līdzeklis slaukšanas un piena dzesēšanas sistēmu mazgāšanai un dezinfekcijai. CircoTop AFM attaisno visaugstākās cerības un izšķīdina pat visnoturīgākos proteīnu un tauku aplikumus. Nodrošina tīrību un dezinfekciju arī cietajā ūdenī.

AgroClair AFM(Sārms)

Sārmains putojošs līdzeklis ar aktīvo hloru ārējo virsmu tīrīšanai un dezinfekcijai. AgroClair AFM ir koncentrēts sārmains līdzeklis lopkopības fermām un piensaimniecībām tādu ārējo virsmu tīrīšanai, kuras ir izturīgas pret sārmiem.

AgroClair SFM(skābe)

Skābais putojošs līdzeklis profesionālai virsmu mazgāšanai un atkaļķošanai. AgroClair SFM ir koncentrēts skābais līdzeklis lopkopības fermām un piensaimiecībām tādu ārējo virsmu tīrīšanai, kuras ir izturīgas pret skābēm.

GEA nitrila cimdi

Nitrila cimdi vienreizējai lietošanai

Cimdu turētājs

Nerūsējošā tērauda cimdu turētājs

Rezerves vāks ar zondi MilkyDrencher

Rezerves vāks ar zondi priekš MilkyDrencher

Spaiņa turētājs ar fiksatoru

Teļu dzirdināšānas spaiņa turētājs ar fiksatoru.

Spaiņa turētājs metāla ar vietu knupim

Spaiņa turētājs metāla ar vietu knupim

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…