Zorbisan Plus

Produkta kods: 7028-9356-150
Svars:0.00kg
Izmērs: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Cena: €24.14€
Bez PVN: €19.95€

Dabiskas izcelsmes pakaišu kondicionieris guļvietām un pastaigu zonām lopkopības fermās.
Īpaši ieteicams laktējošo un slimo dzīvnieku guļvietām, atnešanās boksiem, pulcēšanās vietām.
Smālkās daļinas un maiga struktūra ir īpaši saudzīga pret ādu.
Nesatur ķīmiskās piedevas. Izcilas apsorbējošās ipašības novērš amonjaka izgarojumus, tesmeņa netīrību, baktēriju vairošananos , mušū kāpuru atīstību.
Saderīgs ar biogāzes iekārtām

Diatomīts- Nodrošina ūdens absorbāciju 2-4 reizes no sava svara, tādejādi sagatavojot nepiemērotu vietu baktērijām. Novērš amonjaka izgarojumus.

Uzmanību ! Var kaisīt dzīvnieku klātbūtnē. Var jaukt ar citiem pakaišiem un to uzlabotājiem. Bio drošība. Pilnīgi dabīgs produkts. Nesatur fosfātu, vara vai smago metālu piedevas. Atļauts ar barības likumdošanas aktiem. Visas sastāvdaļas ir atļautas kā barības piedeva. Ādai draudzīgs.
Lietošana

Paklāju un matraču guļvietas: Pirmajā reizē: izkaisīt 250 g pulvera uz katras guļvietas tīras virsmas. Papildināšana: Notīriet redzami piesārņotās vietas pēc katras slaukšanas un papildiniet ar ~50 g pulvera uz katru guļvietu.
Dziļās guļvietas un aploki: Pirmajā reizē: izkaisīt 250 g/m2 uz tīrajiem pakaišiem. Papildināšana: atkārtoti izkaisiet papildus devu ik 2-4 dienas (atkarībā no salmu papildināšanas biežuma) ~200 g uz govi vai ~100 g uz teļu.
Barošanās zonas : Notīriet grīdu 2x dienā un izkaisiet ~250 g uz boksu. Palīdz novērst nagu infekciju izplatīšanos. Nomāc baktēriju augšanu, lieliskās uzsūkšanas spējas.

Tīrākās govis – tīrāki pupi – labāka piena kvalitāte. Absorbē mitrumu no mēsliem un urīna, uzturot sausumā, tesmeņa un pupu tīrību. Tīri un sausi pakaiši ietaupa pirms slaukšanas rutīnas laiku un palīdz ražot augstākās kvalitātes pienu.
Mazāk mušu - augstāki izslaukumi, Zorbisan Plus traucē mušu kāpuru attīstību, tādējādi samazinot mušu skaitu kūtī. Jo mazāk mušu kūtī, jo govīm mazāk stresa, un tās dod vairāk piena.
Uzlabots mikroklimats, spēja samazināt amonjaka saturu gaisā ievērojami palielina personāla komfortu un uzlabo dzīvnieku turēšanas apstākļus.
diatomīts Forma: pulveris Krāsa: gaiši pelēka tilpuma blīvums: 540 g/l pH vērtība: 4.5
Piegāde tiek aprēķināta katram individuāli , piegādes izmaksas ir atkarīgas no attāluma līdz saimniecībai. Piegāde tiek aprēķināta no SIA ''ARMIKS'', adress Krustpils nov., Kūku pag., "Osīši", LV-5222
Nav atsauksmju par produktu
Izlasīt atsauksmi
sliktilieliski
Drošības kods *
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…